Drukuj

Adres:

Niegowić 90
32-420 Gdów

Telefon:

12 251 40 95
12 251 40 95
NUMER ALARMOWY +48 573 257 545

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje:

  • Oczyszczalnia Ścieków Gdów;               tel. 12 251 40 04 całodobowa służba dyżurna
  • Oczyszczalnia Ścieków Pierzchów;       tel. 12 452 04 39 dyżur pracownika w godz. 8.00-16.00
  • Stacja Uzdatniania Wody w Cichawie;   tel. 12 278 58 58 całodobowa służba dyżurna
  • Stacja Uzdatniania Wody w Gdowie;      tel. 12 251 40 03 całodobowa służba dyżurna

      ADMINISTRACJA: 

      Godziny pracy:

  • Poniedziałek   8:30 - 18:00
  • Wtorek             7:30 - 15:30
  • Środa               7:30 - 15:30
  • Czwartek         7:30 - 15:30
  • Piątek              7:30 - 14:00

  • Danuta Chwastek:          Prezes Zarządu- chwastek@zgkgdow.pl 
  • Szymon Boroń:               Prokurent, sprawy kanalizacji, pozyskiwanie funduszy- boron@zgkgdow.pl 
  • Ryszard Żukowski:         Kierownik sekcji eksploatacji i uzdatniania wody- zukowski@zgkgdow.pl 
    Paweł Nachel:                 Kierownik sekcji oczyszczalni i przepompowni ścieków- nachel@zgkgdow.pl
  • Kazimiera Szewczyk:     sekretariat, sprawy transportu, zamówienia publiczne- szewczyk@zgkgdow.pl
  • Anna Górecka:                sprawy kadrowe, płace, bhp- gorecka@zgkgdow.pl
  • Teresa Sala:                     gospodarka wodomierzowa, podpisywanie umów i wystawianie faktur za wodę
  •                                            i oczyszczanie ścieków- sala@zgkgdow.pl
  • Irena Gomółka:                główny księgowy- gomolka@zgkgdow.pl
  • Honorata Karcz:              wystawianie faktur za transport i oczyszczanie ścieków, windykacja należności, archiwum zakładowe, -                                               karcz@zgkgdow.pl 
  • Karolina Szostak:          wystawianie faktur za transport i oczyszczenie ścieków, windykacja należności, archiwum zakładowe,- szostak@zgkgdow.pl